Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

Yakamoz Eşarp 2004 yılında Berk Uğur Aydan tarafından kurulmuş olup tekstil sektörüne ilk adımını atmıştır.

Yakamoz eşarp İlk olarak ticaretin kalbi olan Eminönün'de bu işe başlayarak , üretmiş olduğu eşarp ve şallarda Pierre Louren ve Cardion markalarını kullanıp hem ithalat hem ihracata yön vererek gelişmesinde hızlı bir ivme kazandırıp yurt dışı piyasasında da kabul görmüştür.

Bu serüven , 2005 Yılında İstanbul Esenler perakende mağazasını açarak akabinde 8 farklı noktada müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir. 2019 yılı itibari ile Konya, Adapazarı, Antalya ve Alanyada 4 mağaza daha açarak toplamda 12 perakende olmak üzere 2 toptan mağaza zincirine ulaşmıştır.

Kuruluşundan bu yana sunduğu hizmet ve ürünleriyle fark yaratarak en iyi , en kaliteli üretimler yapıp her zaman ilk ve öncü olmayı hedefleyen ve bunu başaran bir firma olan Yakamoz Eşarp , yeni bir marka ile üretimine devam etmektedir.

Yeni markası olan Cardion , en trend ürünleri ve koleksiyonuyla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Yakamoz Eşarp kendine özgü tasarım ve her geçen gün yenilenen çizgileriyle trend haline gelen üretimlerini yapmaya devam etmektedir.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et